Dystrybucja Indigo Nails: 694 453 500 / 22 400 33 44

Dystrybucja Posh Lashes: 734 493 226

Tel: (22) 400 33 44

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja Diamentowa (60 min)

Zabieg Mikrodermabrazji polega na rozpyleniu na powierzchni skóry preparatu ścierającego, a następnie jego odessaniu, również ze zrogowaciałym naskórkiem przy pomocy specjalistycznego urządzenia. Metoda ta jest niezwykle skuteczna ponieważ pozwala na mechaniczne ścieranie naskórka w sposób kontrolowany. Zgodnie z indywidualnymi potrzebami możemy decydować o sile zabiegu i poziomie startego naskórka.

Starcie powierzchownych warstw skóry powoduje odświeżenie i oczyszczenie, a przede wszystkim otwarcie zatkanych porów i gruczołów. Umożliwia usunięcie przebarwień. W efekcie zabiegu skóra staje się znacznie gładsza, promienna, odświeżona i elastyczna. Zadowalające rezultaty widoczne są już po jednym zabiegu. Inną ważną funkcją zabiegu jest działanie przeciwstarzeniowe. Mikrodermabrazja intensywnie stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, pobudzając naturalny wzrost nowej tkanki. Głęboka Mikrodermabrazja spłyca blizny i rozstępy, niweluje zmarszczki i zapobiega ich powstawaniu oraz likwiduje przebarwienia.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Nie niesie ryzyka powstawania blizn i przebarwień. 


Mikrodermabrazja Hydra Skin (90 min)

Zabieg o intensywnym działaniu oczyszczającym, złuszczającym, szczególnie polecany jest osobom o skórze szarej, zanieczyszczonej pozbawionej blasku. Zabieg ten stanowi aktywne połączenie działania mikrodermabrazji, oraz aplikacji odpowiednio dobranej przez kosmetologa ampułki z witaminą C (opis z katalogu)

Przebieg zabiegu: demakijaż + peeling kawitacyjny + mikrodermabrazja diamentowa + aplikacja ampułki z vit C + maska kremowa / algowa + aplikacja kremu dobranego przez kosmetologa.


Mikrodermabrazja Ujędrniająca (90 min)

Luksusowy intensywny zabieg o działaniu oczyszczającym i rozświetlającym. W zabiegu wykorzystujemy głębokie oczyszczenie oraz aplikacje składników odżywczych o działaniu anty starzeniowym, poprawiającym sprężystość i gęstość skóry. Wygładza zmarszczki i pobudza kolagen.

Przebieg zabiegu: demakijaż + peeling kawitacyjny + mikrodermabrazja diamentowa + aplikacja ampułki z Retinol z kwasem mlekowym + maska kremowa / algowa + aplikacja kremu dobranego przez kosmetologa.


Mikrodermabrazja + Kwas Migdałowy (90 min)

Zabieg z wykorzystaniem mikrodermabrazji diamentowej, przeznaczony jest głównie dla osób o skórze mieszanej i tłustej, wydzielającej nadmiar sebum. Dodatkiem do zabiegu jest bio stymulujący kwas migdałowy który przeznaczony jest do skór borykających się z przebarwieniami i zmarszczkami. Kwas migdałowy ma silne działanie nawilżające oraz wspomaga odnowę i regenerację skóry właściwej poprzez pobudzenie fibroblastów.

Przebieg zabiegu: demakijaż + peeling kawitacyjny + mikrodermabrazja diamentowa + kwas migdałowy + wmasowanie ampułki dobranej przez kosmetologa +  maska kremowa / algowa + aplikacja kremu dobranego przez kosmetologa.

Galeria

Zobacz całą galerię

Cennik

Mikrodermabrazja Diamentowa

Cena

Twarz

120 zł

Twarz + Szyja

150 zł

Twarz + Szyja + Dekolt

210 zł

Mikrodermabrazja Hydra Skin

Cena

Twarz

250 zł

Twarz + Szyja

289 zł

Twarz + Szyja + Dekolt

310 zł

Mikrodermabrazja Ujędrniająca

Cena

Twarz

280 zł

Twarz + Szyja

310 zł

Twarz + Szyja + Dekolt

330 zł

Mikrodermabrazja + Kwas Migdałowy

Cena

Twarz

300 zł

Twarz + Szyja

350 zł

Twarz + Szyja + Dekolt

375 zł

Dodatki do zabiegów

Cena

+ ampułka do zabiegu

30 zł

+ algi do zabiegu

40 zł

+ maska kremowa do zabiegu

40 zł

+ kawitacja do zabiegu

40 zł

+ sonoforeza do zabiegu

40 zł

+ młotek hot / cold

60 zł

+ masaż LPG do zabiegu

100 zł

Przed zabiegiem konieczna konsultacja z lekarzem w celu indywidualnego dobrania nici. Koszt konsultacji odliczamy od kosztu zabiegu.

Zobacz cały cennik