Dystrybucja Indigo Nails: 694 453 500 / 22 400 33 44

Dystrybucja Posh Lashes: 734 493 226

Tel: (22) 400 33 44

Modelowanie twarzy

Modelowanie twarzy

Zabieg wykonywany jest przez lekarza medycyny estetycznej przy użyciu poniższych preparatów :

Stylage S

Elastyczny preparat, łatwo rozprzestrzeniający się w skórze, który w swoim składzie posiada kwas hialuronowy i antyoksydanty. Natychmiast po zabiegu uzyskuje się efekt wypełnienia, poprawy elastyczności i jędrności.

Stylage M

Elastyczny preparat, łatwo rozprzestrzeniający się w skórze. Stworzony na bazie kwasu hialuronowego i antyoksydantów. Bezpośrednio po zabiegu widoczny jest efekt wygładzenia zmarszczek i ujędrnienia skóry. Stylage M wstrzykuje się w skórę właściwą by skorygować zmarszczki lub defekty skóry. Podany bezpośrednio w wargi, zwiększy ich objętość.

Stylage L

Elastyczny preparat, łatwo rozprzestrzeniający się w skórze, który w swoim składzie posiada kwas hialuronowy i antyoksydanty. Przywraca objętość twarzy, wygładza, wizualnie odmładza i uwydatnia kości policzkowe. Efekty te są widoczne natychmiast po zabiegu. Stylage L to rodzaj implantu, który stosuje się jako wypełniacz nawet bardzo głębokich zmarszczek i odtwarzania kształtów twarzy za pomocą iniekcji w głęboką warstwę skóry właściwej.

Stylage XL

Preparat na bazie kwasu hialuronowego pozwalający na odtworzenie utraconej objętości twarzy oraz wypełnienie zagłębień powstałych w skórze na skutek procesów starzeniowych. Stylage XL to rodzaj implantu umożliwiający korygowanie kształtu twarzy lub uwydatniania jej elementów np. policzków. Dzięki iniekcji w głęboką warstwę skóry właściwej wypełnia nawet głębokie zmarszczki.


Preparaty Stylage oparte są na nowoczesnej technologii IPN-like, zapewniającą niezwykłą elastyczność produktu. Ułatwia to wypełnienie nawet głębokich zmarszczek i korektę w obrębie głębokiej skóry. Pozwala na zachowanie wzajemnie przenikających się sieci, zapewniając łatwość iniekcji i doskonałe rozmieszczenie produktu w skórze właściwej. Technologia IPN-like jest gwarancją spoistości kwasu hialuronowego podczas i po wykonanej iniekcji, dzięki słabym wiązaniom przenikających się sieci . Zapobiega to migracji produktu i zapewnia gładkość skóry.

Zmarszczki są najczęściej kojarzonym objawem starzenia się skóry. Nie jest to jednak jedyny czynnik, który powoduje, że nasza twarz nie wygląda już młodo. Niezwykle ważna jest objętość i kontur twarzy, który zawsze zmienia się z upływem czasu, czego powodem jest zanik tkanek podskórnych szczególnie na przestrzeni okolic skroni i kości policzkowych. Powodem tego zjawiska są ubytki w tkance łącznej i kostnej, a także zmniejszona ilość tkanki tłuszczowej. Tłuszcz znajdujący się pod skórą twarzy, przemieszcza się w dół. W efekcie skóra staje się zwiotczała, a kształt owalu twarzy jest poddany niekorzystnym zmianom. Zaczyna się powstawanie bruzd nosowo-wargowych, twarz "twardnieje", a miękkie i uwydatnione policzki znikają.

Metoda wykonania zabiegu modelowania twarzy jest dobierana indywidualnie przez specjalistę -lekarza medycyny estetycznej. Zależy ona od wielu czynników np. obszaru, na którym chcemy wykonać zabieg, grubości i stanu skóry. Ważnym elementem warunkującym metodę wykonania zabiegu jest też akceptacja tempa dokonywanych zmian. (Czy zmiana może być szybka i bardzo wyraźna? Czy wolimy aby zmiany będące skutkiem zabiegu były dokonywane stopniowo, mniej zauważalnie dla otoczenia?) Kwas hialuronowy daje bardzo wyraźny efekt zwiększenia objętości leczonego obszaru zaraz po zabiegu, a długofalowo poprawia nawilżenie skóry i pobudza ją do regeneracji.

Zabieg wykonywany jest po znieczuleniu. Polecany dla osób ze zwiotczałą skórą, która utraciła swój zdrowy kształt i jędrność.

Obszary zabiegowe:

 • okolice skroni
 • środkowa część policzków
 • dolina łez (bruzdy pod oczami)
 • bruzdy nosowo-wargowe
 • bruzdy poniżej kącików ust
 • okolice żuchwy
 • podbródek
 • szyja

Przebieg zabiegu:
Przed rozpoczęciem zabiegu wykonywane jest znieczulenie.

Zabieg polega na wstrzyknięciu w skórę niewielkiej porcji przeźroczystego preparatu, za pomocą bardzo cienkiej igły. Do zabiegu może być użyta również tzw. kaniula, będąca długą, bardzo cienką i elastyczną igłą, zmniejszającą odczuwalność zabiegu i minimalizującą ryzyko powstania siniaków. Żel z kwasu wiążąc wodę w skórze, powiększa stopniowo swoją objętość, w efekcie zwiększając gęstość tkanek i wygładzając zmarszczki. Po zabiegu skóra wygląda młodo, zdrowo i naturalnie.

Efekt zabiegu:
Modelowanie twarzy przywraca właściwe proporcje, liftinguje np. unosząc opadające policzki i kąciki ust. Ponadto umożliwia konturowanie twarzy osób w każdym wieku, które chciałby poprawić jej rysy. W tym przypadku celem zabiegu jest przemodelowanie lub uwydatnienie kości policzkowych, brody, podbródka.


Przeciwskazania:

 • ciąża
 • trwająca opryszczka i inne stany zapalne oraz uszkodzenia powierzchni skóry
 • aktywne alergie z ciężkim przebiegiem
 • choroby nerwowo-mięśniowe
 • zaburzenia krzepnięcia krwi
 • niektóre terapie lekowe m.in. kwasem acetylosalicylowym

Skutki uboczne:
Iniekcja preparatem może skutkować wystąpieniem małych zasinień w miejscu podania preparatu lub pojawieniem się obrzęku. Skóra po zabiegu może być nadwrażliwa, jednak dyskomfort jest odczuwalny przez krótki czas po wykonaniu zabiegu, a wszelkie zasinienia i obrzęki ustępują samoistnie w przeciągu kilku dni.

Galeria

Zobacz całą galerię

Cennik

Wypełnienie zmarszczek i bruzd, wolumetria twarzy

Cena

StylAge S - 1 amp

999 zł

StylAge S - 2 amp

1799 zł

StylAge M - 1 amp

1199 zł

StylAge M - 2 amp

1999 zł

StylAge L - 1 amp

1199 zł

StylAge L - 2 amp

1999 zł

StylAge XL - 1 amp

1499 zł

StylAge XL - 2 amp

2199 zł

Cena zależy od indywidualnego zużycia preparatów

Zobacz cały cennik